Sme partia strelcov, medzi ktorými sú aj príslušníci špecializovaných policajných jednotiek, ktorí prešli náročným streleckým výcvikom, viacerí sme doteraz aktívni športoví strelci, zúčastňujeme sa pravidelne rôznych streleckých súťaží (MFS Open, SGS Cup a pod).

Strelecký výcvik vieme prispôsobiť potrebám záujemcu, či už na osobnú ochranu, rôzne športové strelecké disciplíny, alebo aktivity špecializované pre skupinu "ochrankárov", pracovníkov SBS. Vieme ponúknuť aj program pre firmy a organizácie, ktoré majú záujem o športové dni spojené so streľbou, cestovné kancelárie a ostatnú širokú verejnosť- držiteľov zbrojných preukazov a adeptov na jeho získanie. Vzhľadom na právnu úpravu, je výcvik a streľba z palných a plynových zbraní možný iba na schválených strelniciach, Z toho dôvodu nie je možné praktickú výučbu v streľbe z vyššie uvedených zbraní vykonávať hocikde. Preto aj výučba pozostávajúca z manipulácie so zbraňou, skladanie, rozoberanie a čistenie, spojených s praktickým výcvikom (ukážkou), je nutné vykonať priamo na strelnici.

Cenník výučby

teória a praktická streľba- 15eur/1 hod (obsahuje teoretickú a praktickú výučbu v rozoberaní a skladaní zbrane, čistenie, manipulácia so zbraňou, prvá pomoc pri strelnom poranení v rozsahu 2 hodiny, praktický výcvik streľby- čas praktického výcviku je zavislý od fyzických daností a finančných možností strelca),

zapožičanie zbrane - 3,0- 5,0 eur/kus,

náboje- 0,20- 0,50 eur/kus,

terčový materiál- 0,20- 0,50 eur/kus, lepky sú v cene,

kovové terče sú na strelnici k dispozícii podľa vopred dohodnutých potrieb výcviku.

právne poradenstvo a príprava ku skúškam na zbrojný preukaz- 150,00 eur. V cene je započítaná dvojhodinová teoretická časť a  jedna hodina praktickej prípravy podľa testov na ZP.